About Us

Our Staff

Linda Caro

Interim Chief Operating Officer

lcaro@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Sofía Larkin

Major Gifts Officer

slarkin@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Amy McQuillen

Annual Appeal Director

amcquillen@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Karina Sandoval

Stewardship Coordinator

ksandoval@elpasodiocese.org

Belen Gonzalez

Grants Assistant

bgonzalez@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Zack Gonzalez

Staff Assistant

zgonzalez@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Martha Marmolejo

Annual Appeal Assistant

mmarmolejo@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Julie Ruiz

Catholic Legacy Fund Assistant

jruiz@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.