CLICK HERE FOR COVID-19 UPDATES AND PLANS

About Us

Our Staff

Linda Caro

Chief Operating Officer

lcaro@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Sofía Larkin

Major Gifts Officer

slarkin@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Karina Sandoval

Stewardship Coordinator

ksandoval@elpasodiocese.org

Martha Marmolejo

Progress Coordinator

mmarmolejo@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.

Alyssa Salazar

Catholic Legacy Fund Assistant

asalazar@elpasodiocese.org

Ivette Lopez

Progress Assistant

ilopez@elpasodiocese.org

Rey Ramirez

Administrative Assistant

rramirez@elpasodiocese.org

Zack Gonzalez

Staff Assistant

zgonzalez@elpasodiocese.org

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean gravida nisl ac purus feugiat, id laoreet ex imperdiet. In hac habitasse platea dictumst.